Typ aukce | Elektronická aukce ZLEVŇOVACÍ - negarantovaná |
Aukce začíná | 25.04.2024 11:00 |
Aukce končí |
06.05.2024 13:05
ABS
senzor tlaku v pneumatikách
protiprokluzový systém kol (ASR)
parkovací asistent
stabilizace podvozku (ESP)
USB
autorádio
el. zrcátka
el. sklopná zrcátka
alu kola
posilovač řízení
aut. Klimatizace
mlhovky
senzor stěračů
el. okna
střešní nosič
centrální zamykání
palubní počítač
startování tlačítkem
aut. Převodovka
Parkovací senzory
Parkovací kamera
Multifunkční volant
Navigace
Apple Car Play
USB
Klimatizovaná přihrádka
Tempomant
Bezklíčkové otevírání
Centrální zamykání
Xenonové světlomety
Koupeno: EU
Záruka: NE
Poslední Servis: 215.000 km (serviska)
Real Spotřeba: 4,2
Vozidlo je po velkém servisu, aktuálně vyměněný olej, tlumič, rozvody a další úkony. Vozidlo bylo denně v provozu na území Hlavního Města Prahy. Na vozidle jsou poškození dle fotografií a historii vozidla známe bohužel jen od okamžiku, kdy jsme si vozidlo převzali.