Typ aukce | Elektronická aukce ZLEVŇOVACÍ - negarantovaná |
Aukce začíná | 25.04.2024 11:00 |
Aukce končí |
06.05.2024 13:05
Praha
pohon 4x4
aut. převodovka
8 rychlostních stupňů
aut. uzávěrka diferenciálu
adaptivní tempomat
tempomat
8x airbag
airbag řidiče
regulace výšky podvozku
adaptivní regulace podvozku
tažné zařízení
závěsné zařízení 3,5t
posilovač řízení
nastavitelný volant
multifunkční volant
vyhřívaný volant
řazení pádly pod volantem
čtyřzónová klimatizace
aut. klimatizace
natáčecí světlomety
denní svícení
LED denní svícení
automatické přepínání dálkových světel
senzor světel
noční vidění
přední světla LED
zadní světla LED
mlhovky
alu kola
plnohodnotné rezervní kolo
palubní počítač
hlasové ovládání palubního počítače
digitální přístrojový štít
volba jízdního režimu
elektronická ruční brzda
venkovní teploměr
head-up display
bluetooth
USB
Autorádio
bezklíčové startování
startování tlačítkem
el. startér
bezklíčové odemykání
el. víko zavazadlového prostoru
centrál dálkový
centrální zamykání
senzor stěračů
el. okna
el. přední okna
zadní stěrač
tónovaná skla
zatmavená zadní skla
roletky na zadních oknech
hands free
Android Auto
Apple CarPlay
bezdrátová nabíječka mobilních telefonů
panoramatická střecha
el. sklopná zrcátka
el. zrcátka
samostmívací zrcátka
vyhřívaná zrcátka
imobilizér
alarm
potahy kůže
isofix
vyhřívaná sedadla
el. seřiditelná sedadla
sedadla s funkcí masáže - přední
odvětrávaná sedadla
výškově nastavitelná sedadla
výškově nastavitelné sedadlo řidiče
paměť nastavení sedadla řidiče
polohovací sedadla
dělená zadní sedadla
zadní loketní opěrka
podélný posuv sedadel
výsuvné opěrky hlav
vyhřívaná zadní sedadla
kožené čalounění
ambientní osvětlení interiéru
dřevěné obložení
ABS, brzdový asistent, stabilizace podvozku (ESP), protiprokluzový systém kol (ASR), nouzové brzdění (PEBS), asistent stability přívěsu (TSA), regulace rychlosti při jízdě ze svahu, asistent rozjezdu do kopce (HSA), hlídání jízdního pruhu, hlídání mrtvého úhlu, aut. zabrzdění v kopci, hlídání provozu při couvání (RCTA), parkovací senzory přední, parkovací senzory zadní, 360° monitorovací systém (AVM), parkovací kamera, senzor tlaku v pneumatikách
Koupeno: Nové v ČR
Záruka: Ano
Poslední Servis: 15.000 km (elektronická serviska)
Pořizovací cena: 2.590.000,-
Dovolujeme si Vám nabídnou vozidlo JEEP Grand Cherokee 3.6 V6 4x4 6 míst které bylo provozováno jako firemní vozidlo managmentu společnosti po dobu 12 měsíců. Vozidlo je pravidelně servisováno a a bylo koupeno v ČR jako nové od TUCAR – PRAHA. Velmi oceňované SUV všech dob přináší ještě více legendárních schopností pohonu 4x4, prvotřídní kultivovanost a řemeslné zpracování, mimořádný luxus a komfort, nejvíce bezpečnostních a pokročilých technologických prvků ve své třídě – nyní poprvé ve verzi se třemi řadami sedadel. Zcela nový Jeep Grand Cherokee, nyní se sedmi sedadly pro cestující, je výzvou ve schopnostech pohonu 4x4, luxusu a pokročilých technologií a přináší tak zákazníkům výjimečné zážitky. Zcela nová architektura vozidla, nezávislé zavěšení předních a zadních kol a ve své třídě exkluzivní. Osobitý design exteriéru a prvotřídní řemeslné zpracování určují nový vytříbený styl karoserie s charakteristickými designovými prvky značky Jeep, včetně charakteristické masky chladiče se sedmi štěrbinami, vysokého nájezdového úhlu vpředu a lichoběžníkových podběhů kol. Prémiový, prostorný interiér je standardně vybaven 10palcovými displeji, včetně bezrámového digitálního panelu přístrojů a dotykového rádia, zcela novým LED osvětlením s ambientními prvky, masáží sedadla řidiče a spolujezdce a personalizovanými klimatickými zónami. Ručně obšitá prošívaná kůže Palermo, dřevo s otevřenými póry z voskovaného ořechu, 21palcová kola a standardní prémiová výbava povyšují JEEP na nejvyšší úroveň luxusu.